KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15759139
nr 1575 9139
Ivar Franke
(1913-1999), Sverige
Oljemålning, Regatta. Signerad. Olja på duk, 92x38 cm, yttermått inklusive ram: 96x42 cm
Ivar Franke, svensk bildkonstnär född 1913, död 1999.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 oktober 2023
kl 20:32:30
28/10 15:01:12